Obsada Star Trek: gdzie oni teraz są?

This article appeared in www.ninjajournalist.com and has been published here with permission.

Star Trek jest czymś w rodzaju kultowego klasyka, z tak wieloma fanami na całym świecie i konwencjami Trekkies, które przemawiają do mas. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co robią teraz niektóre z twoich ulubionych postaci i członków obsady Star Trek?

Deanna Troi – Marina Sirtis

Ta urodzona w Londynie brytyjsko-amerykańska aktorka jest najbardziej znana ze swojej roli w Star Trek: The Next Generation, w którym zagrała Deannę Troi, pół-ludzką, pół-betazoidalną kobietę, która była również doradcą statku USS Enterprise-D. Oprócz występów w serialu telewizyjnym, Marina zagrała również w czterech kolejnych filmach, a także pojawiła się w Star Trek: Voyager, Star Trek: Enterprise, a także w Star Trek continues. Na przestrzeni lat wystąpił w kilku filmach – The Grudge 3 z 2009 roku, a także Crash z 2004 roku.

Pinterest // @ebaumsworld

Hoshi Sato – Linda Park

Hoshi Sato była oficerem łączności w Star Trek: Enterprise, który po raz pierwszy pojawił się w 2001 roku i trwał do 2005 roku, a grała ją Linda Park, koreańsko-amerykańska aktorka. Jest ona znana nie tylko z roli w tym klasyku sci-fi, ale także z innych ról, które zagrała na przestrzeni lat. Pojawiła się w Jurassic Park III w 2001 roku, jeszcze przed Trekkie, a od tego czasu zagrała w Crash, a także pojawiła się w NCIS, House, The Mentalist i Law & Order: Special Victims Unit.

Pinterest // @ebaumsworld

Komandor T’Pol – Jolene Blalock

W wieku zaledwie 17 lat Jolene Blalock opuściła dom, aby zostać modelką na rynkach azjatyckich i europejskich. Po tym, jak modeling okazał się trudny, mimo że stała się wielkim hitem dla męskich magazynów, rozpoczęła karierę aktorską, grając małe role w serialach telewizyjnych, takich jak CSI: Crime Scene Investigation, Veronica’s Closet i Love Boat: The Next Wave. Dopiero w 2001 roku zaproponowano jej rolę komandor T’Pol, rewolucję, którą, jak mówi, nadal “kocha”.

(Left) Twitter // @adwebbjr | (Right) Shutterstock // PRPP

Jadzia Dax – Terry Farrell

Zanim Terry Farrell dostała rolę Jadzii Dax w Star Trek: Deep Space Nine, prawie przegrała z Marthą Hackett, która również brała udział w przesłuchaniu do tej roli. W wieku zaledwie 16 lat młoda Terry Farrell udała się do Nowego Jorku, aby zostać modelką, aw ciągu kilku dni od przybycia została podpisana przez magazyn dla kobiet Mademoiselle. Podczas prawie dwóch lat pracy jako modelka studiowała aktorstwo, a w 1993 roku zaproponowano jej rolę Jadzi. Od tego czasu zagrała w Becker.

(Left) Pinterest // @DJ_Pix | (Right) X // @4TerryFarrell